STRESS MANAGEMENT

KURZ STRESS MANAGEMENT

Co je stres, jak pracovat se stresem, jak mu předcházet, jak se na něj připravit a kdy stres pomáhá? Teoreticky i prakticky! (naživo/online)

Stresové situace potkávají každého člověka. Chcete se naučit je rozpoznat, umět je řešit i vědět, jak jim předcházet? Teoretická část vás seznámí se stress managementem a v praktické části si vysvětíme, jak se stresovými situacemi pracovat, jak se na stresové situace připravit a jak pracovat s Antistresovým deníkem. Naučíte se definovat příčinu stresu, provést analýzu a nalézt optimální řešení.

Nejsem teoretik, jsem praktik. Vše mám odžito a vím, že to co předávám je funkční. Stačí chtít!

Stress management I  

Vysvětlení principu vzniku pozitivního a negativního stresu. Základní techniky zvládání stresových situací. Time management jako prevence vzniku stresových situací. (3,5 hod/1,5 hod)

Stress management II  

Silné stránky nás dělají jedinečnými – postavíme na nich naše zdravé sebevědomí a sebedůvěru. Naučíme se přijmout naše slabé stránky a ukážeme si, jak s našimi slabými stránkami pracovat. (3,5 hod/1,5 hod)

Stress management III 

Praktická část, kde propojíme dosavadní získané znalosti s jejich využitím. Seznámení s Antistresovým deníkem a s jeho využití při zvládání krátkodobých i dlouhodobých stresových situací. Příprava na nadcházející stresové situace. Trénink sebereflexe vedoucí k vyřešení stresové situace. (3,5 hod/1,5 hod)

​+ 15 min Individuální konzultace v ceně kurzu (aneb 15 minut je někdy víc než nic)

Stress management IV (není součástí běžného kurzu)

Neverbální komunikace ve stresových situacích. Příprava na zvládání stresových situací na neverbální i verbální úrovni. Propojení zvládání stresu a barevným spektrem, jeho využití v interiéru a exteriéru ke snížení stresu. (3,5 hod/1,5 hod)

Stress management V (není součástí běžného kurzu)

Propojení zvládání stresu s výživou a zdravou životosprávou. Dodržování cirkadiálního rytmu a další možnosti, jak předcházet stresovým situacím. V případě osobního setkání je vhodné pohodlné oblečení. (3,5 hod/1,5 hod)

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Individuální konzultace stresové situace v pracovním/osobním životě nebo příprava na nadcházející stresovou situaci. Individuální konzultace probíhají on-line nebo osobně. Nejsem mazač medu kolem huby. Slzy mohou být součástí procesu. Cesta je cíl a řešení vždy existuje. Otázka zní: Chcete ho najít? Nebo je lepší být v roli oběti? (90-120 min dle potřeby klienta)

​ANTISTRESOVÝ DENÍK

Řešení stresových situací krok za krokem pomocí Antistresového deníku. Definování problému, analýza a nalezení řešení. Lze použít samostatně nebo dohromady s Průvodcem v MP3.

UŽ JEN LADÍM GRAFIKU! 🙂 VYKOPNU HO BY DUP… nebo DVAKRÁT DUP!

PRŮVODCE V MP3

Řešení stresových situací krok za krokem s Průvodcem v MP3 . Definování problému, analýza a nalezení řešení. Lze použít samostatně. Je kompatibilní s Antistresovým deníkem.

BUDE, VYDRŽE BUDE! ZATÍM NEJSEM CHOBOTNICE 😀

​eBook STRESS MANAGEMENT pro každého

Chcete vědět, co vám brání zvládat stresové situace, proč stresová situace vzniká, jak stresová situace probíhá a jak ji můžete řešit? Tento eBook je základním know-how, které byste měli znát. Obsahuje 5 jednoduchých kroků a k nim praktické úkoly.